1bilsem

1bilsem

Merhabalar, bmdizayn olarak yeni projeler ile karşınızda olacağımızı daha önceki makalelerimizde siz değerli ziyaretçilerimize bahsetmiştik. Şimdi ise hazırlamakta olduğumuz bir projeden bahedeceğiz.

Sosyal medya hesaplarımızda 1billsem paylaşımları yapıldığını farketmişsinizdir. Bu paylaşım ne anlama geldiğini sorularınız geliyor. Her şeyin en doğru cevabını anasayfamızdan verdiğimiz için bu açıklamayıda buradan yapmayı uygun bulduk. 1bilsem paylaşımlarının açıklaması yakında bmdizayn alt yapılı geniş bir paylaşım platformu açmayı düşünüyoruz. Oluşturulacak olan platformda sosyal medya, dizi ve televizyon dünyası, sanatçılar ve magazin, komedi dünyası, güncel konular, spor ve teknolojik içerikleri kapsayan geniş bir platform olacaktır. Her bölümün ilgi alanı olan modörötörlerimiz olacaktır. Yöneticilerimize takıldığınız sorunlarınızı iletip anında cevaplar alabileceksiniz. Bu platformda başta okey oyunu olmak üzere oyun severlere çeşitli eğlence seçenekleride mevcut olacaktır aynı zamanda mobil uyumlu sistem olaacağı için her an her yerden ulaşabileceksiniz.

1bilsem bmdizayn alt yapılı olduğunu söylemiştik. BM yani bilsemki mevlüt’ün baş harflerinden oluştuğu için 1bilsem ile de hepimizin bilmek istediklerini öğrenmek amaçlı platform olacaktır. Hayatında herkesin ah 1bilsem dediği şeyler vardır. İşte bu sloganla yola çıkıyoruz.Vereceğiniz desteğe inanıyor şimdiden teşekkür ediyoruz.

BLOG UZMANI

Leave a Replybmdizayn

bm dizayn