BM Dizayn Twitter 1K oldu

BM Dizayn Twitter 1K oldu

Selam arkadaşlar geçenki makalemizde bmdizayn Twitter Oya adlı yöneticimizin hesabı yöneteceğinden bahs ermiştik şimdi ise bu hesabın son durumunum bildirmek istedik.

bmdizayn oya

Bugün 23 Eylül sonbahar dönemi resmen balşladı. Havalar zaten soğumaya başlqdı kışllık giyecekler gardroplarımızda yerlerini aldı. Yağmur ve karlı günler çok uzak değil. Hayatımıza biraz daha dikkat ederek devam edeceğiz. Zaten covid nedeniyle gereken dikkati gösteriyoruz okullar her ne kadar açıllmış olsada diken üzerinde durmuyor degiliz. Hakkımızda hayırlısı diyelim. Twitter hesabimiz gün geçtikçe büyüyor oya arkadasimiz görevini son derece başarılı bir şekilde yerine getirmeye özen gösteriyor. Bm dizayn Twitter hesabı şu an 1k takipçi sayısına ulaşti. Bmdizayn_Oya gelen takiplere, fav lar ve rt lere anlik tepki vererek hesabi sürekli online ve aktif tutuyor. Bilindiği üzere sosyal medyada ne kadar aktif oluursan okadar başarılı olursun. olursun.

Twitter hesabını sizlerde takbmdizayn twitterip ederek hem destek hemde Tüm güncel duyurularımızı anlık olarak öğrenebilir haberdar olabilirsiniz,

BLOG UZMANI

Leave a Replybmdizayn

bm dizayn