Bmdizayn 2022

Bmdizayn 2022

Merhabalar Bmdizayn olarak 1 yilin daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. 2021 yili bitti 2022 yilina hoşgeldin diyeceğiz. 2022 yılında da hizmetlerimize devam edeceğiz.

Bmdizayn 2022 yeni dönem de müşterilerine kaldığı yerden devam edecek. Peki 2022 yeni dönem de neler bekliyor? Daha önceden sesli sohbet panel kurulum ve oda satışı yapıyorduk artık oda satışı yapmayacağız panel kurulumu da yapmayacağız. Sadece sohbet panelleri üzerinde isteğe göre editleme ve düzenleme yapacağız. Kurumsal scriptlerimjz sizlerle olacak. Haber,alışveriş, hotel, kişisel, scriptler Multimedya içerikli flaşh fon scriptleri Twitter, YouTube, Facebook, TikTok gibi sosyal medya hesapları takipçi kasma ve hesaplarınızın profesyonel yönetimi Gibi çeşitli hizmetler ile sitelerinizin yönetimi daha kolay olacak.

Daha önceki yıllarda söylediğimiz gibi yapamayacağımız hiçbirşeyin vaadini vermiyoruz. Sunucularımızda barındırdığımız her site belirli aralıklarla yedeklenir yaşanacak sorunlara karşı verileriniz güven altındadır. 2022 yılı hepimiz için sağlıklı, huzurlu ve başarılı geçmesini temenni ediyoruz.

BLOG UZMANI

Leave a Replybmdizayn

bm dizayn