Bmdizayn İnstagram

Bmdizayn İnstagram

Merhabalar, Firmamıza ait sosyal medya hesaplarımızı tanıtmaya devam ediyoruz. Yotube, twitter hesabımızdan sonra şimdi de bmdizayn instagram hesabımızı tanıtacağız.

Sosyal medyanın iletişim dünyasındaki gücünü daha önceki makalelerimizde detaylı bir şekilde açıklamıştık. İnstagram dünya çapında en çok kullanıcıya sahip hesaplardan bir tanesidir. İnstagram güncellemeleriyle oldukça kendini geliştiriyor. Herkesin bildiği üzere canlı yayınlar, bire bir sesli ve görüntülü görüşmeler yapılıyor ve videolar paylaşılabiliyor. Bu özellikler kullanırken oldukça eğlenceli geliyor tabi biz eğlenceli şeyleri kullanırken abartmayı seviyoruz. Resim, video


derken yediğimizi, içtiğimizi paylaşır hale gelmiş durumda buluyoruz kendimizi. Hoş bir durum değil ama buda bizim düzeltilemeyen sanıyorum ki hiçbir zamanda düzeltilemeyecek olan kusurumuz olarak kalacak diye düşünüyorum. Bmdizayn olarak instagram hesabımız aktif duruma getirilmiştir. Sosyal medya hesaplarımızı yönetimdeki arkadaşlar yönetmektedir ve her sosyal medya hesabımızı farklı kişiler hizmet vermektedir. Twitter hesabımızı farklı, youtube hesabımızınki farklı, facebook ve tiktok hesaplarımızın görevlileri farklıdır. Bu durum geniş bir yönetime sahip olduğumuzu ve işimizi ne kadar titizlikle önem verdiğimizin göstergesidir.

Bmdizayn instagram hesabımızın yönetimini Admin_Sevinç arkadaşımız yapmaktadır. Hesap yada paylaşımlar hakkında soru ve görüşlerinizi özel mesaj (DM) atarak iletişime geçebilirsiniz. İnstagram hesabımız herkese açıktır göstereceğiniz ilgiye teşekür ediyoruz.

BLOG UZMANI

Leave a Replybmdizayn

bm dizayn