Covidsiz Kurban Bayramı Dileği

Covidsiz Kurban Bayramı Dileği

Merhaba arkadaşlar 2020 yılı malum dünyanın başına dert olan covid ile geçti. 1 buçuk yıldır hem can kaybı hemde ekonomik olarak herkesi esir altına aldı. Yeni dönemde temenni ve dileklerimiz haberimizde.

Dünyada herkesin bir derdi vardır. Covid virüsü dünya çapında ortak dert olarak kendini kabul ettirmiştir. 1 Buçuk 2 senedir her kurumu, öğrencileri, eşiğinden beşiğine zarara uğratmıştır. 2021 temmuz ayındayız 4 gün sonra kurban bayramı. 1 buçuk yılda geride bırakmış olduğumuz bayramları yasaklar dahilinde bruk geçirdik. Her bayram öncesi klasikleşen nerede o eski bayramlar reklamlarını millet olarak yaşadık. 4 gün kalan kurban bayramı öncesi ülkemizde aşılama yüksek oranda tamamlandı. Bu bayram yasaklar olmadan özgürce kurbanlarımızı kesip ziyaretlerimizi gerçekleştirebileceğiz.

Covid19 nedeniyle iş yerlerinde yaşanan ekonomik zararlar artık yerini daha iyi şekilde emeklerin karşılığı alınsın ki hayat şartları normale dönsün. Bu zararları herkes gibi bmdizayn olarak bizde nasibimizi elbette aldık. Artık tek temennimiz covidsiz kurban bayramı dileği inşallah herşey daha aydınlık olacak.

2021 Kurban bayramınız mübarek olsun.

BLOG UZMANI

Leave a Replybmdizayn

bm dizayn