Twitter Adminimiz Oya

Twitter Adminimiz Oya

Yeni bir gün yeni bir makale ile karşınızdayız Daha önceki bir makalemizde bmdizayn twitter sosyal medya hesabımızdan bahsetmiştik. Bugünkü makalemizde ise twitter hesabımızın yönetimini üstlenen adminimizi tanıtacağız.

Hep söylüyoruz yine söyleyelim zaten herkesin bildiği şey olan sosyal medya dünyanın en güçlü iletişim aracıdır. Bm dizayn ziyaretçilerine güçlü bir iletişim ağı kurmak için facebook,twitter,yotube,tiktok gibi sosyal medya hesaplarımızın tanıtımını sayfamızdan duyurmuştuk. Twitter hesabımızı adminliğini yöneticilerimizden Oya arkadışımız yapacaktır. Admin_Oya bmdizayn twitter hesabımızda 7-24 online olup takipçilerimize destek verecektir. Admin oya twitter hesabında sadece web tasarım hakkında değil genel olarak çalışmaları devam eden tüm projelerimiz hakkında detaylı bilgiler vermektedir. Çok yakında açacağımız bilgi paylaşım platformu hakkındada duyurularımızı bu hesaplarımızda anlık olarak iletilecektir.

Bugün 15 eylül çarşamba madem güncel konulardan bahsediyoruz güzel bir dilekte bulunalım. Sporla ilgili malum şampiyonlar ligi başladı. Geçen sezon ligi galatasayın 1 gol önünde bitiren şampiyonlar liginde ülkemizi temsil etmeye hak kazanan beşiktaş bu akşam alman devi dortmunt ile karşı karşıya gelecek. Sosyal medyada gündem yaratmaya çalışan bazı holiganizm taraftarlar temsilcimizin yenilmesi konusunda görüş bildiriyorlar. Biz elbette bu düşüncelere katılmıyor aksine kınıyoruz. Çünkü biz türkiyemizi temsil eden takımımızı destekliyoruz. Günün sonunda kaybedersek ülkemizde beşiktaş şöyle yenildi böyle yenildi denilecek ama almanlar türkleri yendik diyecekler gururuna yedirecek varsa buyursun.

BLOG UZMANI

Leave a Replybmdizayn

bm dizayn